אודות | אסק רלבד - שאלות ותשובות בנושא בטיחות בדרכים - רלב"ד ask

אודות

החזון

אתר ask.ralbad.org.il הוקם במטרה להנגיש לציבור מידע אודות בטיחות בדרכים בצורה פשוטה, קלה ומהירה. האתר פותח ערוץ דיגיטלי חדש, שבאמצעותו יוכל הציבור ליהנות מריכוז המידע באופן מקוון.

מה?

אתר ask.ralbad.org.il מרכז מידע אודות בטיחות בדרכים, בממשק אחד חדשני ונגיש, המותאם למכשירים ניידים*. בשלב זה, המידע המוצג באתר הינו חלקי וכולל מידע שנאסף ממקורות רבים העוסקים באכיפה, חקיקה, בחינוך והסברה לבטיחות בדרכים. מידע נוסף יתווסף לאתר בעקבות פתיחת שאלות המגיעות מהגולשים ונענות על ידי עורכי האתר.

באתר תוכלו לעיין במידע מגורם סמכותי, אמין ומקצועי. האתר נועד לשמש את כלל האוכלוסייה בישראל. המידע באתר זה הינו מידע רשמי, עדכני ותקף, אך כאמור, לא שלם. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להביא לכם את מלוא המידע בהקדם האפשרי.

במידה ולא מצאתם מענה מספיק לשאלה שלכם, אתם מוזמנים לשלוח לנו את השאלה המלאה בטופס כאן: https://ask.ralbad.org.il/contact.

איך?

אתר ask.ralbad.org.il החדש הוקם ומנוהל על ידי חטיבת חינוך והסברה, שהינה יחידה בתוך הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד). על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, ערכנו מחקרים מקיפים על אתרים המרכזים נושאים שונים העוסקים בבטיחות בדרכים ונעזרנו במחקר מילות מפתח ברשת (SEO). פיתחנו סדרה של סרטונים העונים לשאלות נפוצות בתחום הבטיחות בדרכים, ובנינו מאגר של שאלות ותשובות הגדל עם הזמן. אנחנו עורכים מחקר מילות מפתח מדי תקופה ומפתחים מענה לשאלות עדכניות העולות מדי פעם עם השיח הציבורי. השאלות של המשתמשים באתר ימשיכו ללוות אותנו לאורך כל הדרך ולסייע לנו בבחירת המידע שהציבור באמת מחפש, ובהנגשתו בהתאם להרגלי הגלישה המשתנים של הציבור.
אתר אסק רלבד תומך כרגע בשפה העברית בלבד.

*האתר נתמך על ידי הדפדפנים Internet Explorer מגרסאות 11 ומעלה, Google Chrome ,Safari ,Firefox ,Microsoft Edge.

האתר מותאם למכשירים ניידים מבוססי מערכות הפעלה iOS מגרסה 7 ומעלה, אנדרואיד מגרסה 4.3 ומעלה.