האם מותר להרכיב אדם על קורקינט חשמלי?

שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

על פי התקנות, אסור להרכיב אדם נוסף על קורקינט חשמלי. סעיף 122ב (ג) – הנוהג על גלגינוע, לא ירכיב עליו אדם נוסף.

אפשר לראות ריכוז של התקנות באתר שלנו: לחצו כאן

הרלב"ד עונה על כל השאלות הכי חשובות שלכם:

האם המידע עזר לך?

לא קיבלת מענה מספיק או שיש לך שאלות נוספות? אנא פנה אלינו ונחזור אליך בהקדם.

עוד שאלות שאולי יעניינו אותך:

כל השאלות על פי נושאים

אייקון של רכב ומפתח שבדי

הכרת הרכב

מה זה ESP? מה זה ABS? איך בודקים לחץ אוויר בצמיגים? אילו סוגי אורות קיימים ברכב?
שאלות אלו ונוספות על עולם הרכב.

seat-icon

מושבי בטיחות

איך מושיבים ילד במושב הקדמי? מתי צריך לעבור לסלקל? איזה מושב בטיחות מתאים לאיזה גיל? שאלות אלו ונוספות על מושבים וחגורות בטיחות.

אייקון של אופניים חשמליים

אופניים חשמליים

איפה מותר לרכוב? מאיזה גיל מותר לרכוב? כיצד בוחרים קסדה נכון? האם צריך רישיון כדי לרכוב? שאלות אלו ונוספות על עולם הרכיבה.